SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Skupujemy samochody za gotówkę!

Minimum formalności. Dojeżdżamy do Klienta.

Szybki kontakt:

Jak zapłącić za przejazd A2 i A4 przez e-TOLL PL BILET

2022-02-18

Jak zapłącić za przejazd A2 i A4 przez e-TOLL PL BILET

Obecnie za przejazd autostradą A2 Konin – Stryków i A4 – Wrocław – Sośnica płacimy kupując specjalny e-bilet w aplikacji e-TOLL PL BILET. Bilet można również zakupić na stacji Orlen.

Zakup biletu przez aplikację e-TOLL PL BILET jest bardzo prosty. Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić jest oczywiście pobranie aplikacji. Następnie, gdy zostanie ona już zainstalowana na naszym telefonie musimy ją włączyć. W pierwszej kolejności akceptujemy regulamin.

Gdy zaakceptowaliśmy regulamin zobaczymy główne menu aplikacji, dzięki któremu będziemy mogli dokonać zakupu biletu na przejazd autostradą.

Zakup biletu w e-TOLL PL BILET

  1. Kliknij „Kup e-bilet autostradowy”
  2. Wybierz autostradę (A2 Konin – Stryków lub A4 Bielany Wrocławskie – Sośnica)
  3. Wprowadź numer rejestracyjny swojego pojazdu
  4. Wybierz kategorię pojazdu (np. pojazd osobowy)
  5. Wybierz kraj rejestracji pojazdu (np. Polska)
  6. Wybierz punkt początkowy wjazdu na autostradę i punkt końcowy (Jeśli nie jesteś pewny znajdziesz je tutaj https://etoll.gov.pl/lekkie/kalkulator-trasy/wyznacz-trase)
  7. Wybierz datę i godzinę, w której będziesz podróżował autostradą. Od tego czasu masz 48 godzin na przejazd na zakupionym bilecie. Możesz na autostradzie pojawić się później, ale nie wcześniej niż wskazana przy zakupie biletu godzina i dzień.
  8. Zapłać za bilet klikając „Opłać e-bilet”
  9. Wybierz Blik lub płatność kartą
  10. Teraz możesz jechać autostradą. Nic więcej nie musisz zrobić. Kamery automatycznie sprawdzą tablice rejestracyjne przy wjeździe na autostradę i to, czy masz aktualny wykupiony bilet.

Skup samochodów

Chcesz sprzedać swój samochód? Nasz skup aut zajmuje się skupem samochodów każdej marki i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym.

Jeśli chcesz szybko sprzedać swój samochód i otrzymać gotówkę do ręki, skontaktuj się z nami! Dokonamy darmowej wyceny samochodu. Na olgędzimy przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce!

Skup samochodów używanych