SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Skupujemy samochody za gotówkę!

Minimum formalności. Dojeżdżamy do Klienta.

Szybki kontakt:

Jak przechowywać letnie opony

2022-12-03

Jak przechowywać letnie opony

Jak prawidłowo przechowywać opony letnie?

Opony to nie tylko kawałek gumy, który można po prostu przechowywać w dowolnym miejscu i oczekiwać, że będzie trwał. Właściwa pielęgnacja opon jest niezbędna, aby jak najlepiej wykorzystać opony, a także pomaga wydłużyć ich żywotność.

Istnieje wiele różnych sposobów przechowywania opon w piwnicy. Jeśli masz miejsce, możesz stworzyć dla nich wydzieloną strefę. Jeśli nie, istnieją inne alternatywy, które również będą działać. Możesz ustawić je jeden na drugim w uporządkowany sposób lub użyć pojemnika do przechowywania z kółkami, aby w razie potrzeby można je było łatwo przenosić.

Dlaczego powinienem dbać o przechowywanie opon

Najlepszym sposobem przechowywania opon jest chłodne, suche miejsce. Pomoże im to dłużej wytrzymać i zachować swój kształt. Najlepszym sposobem przechowywania opon jest ich ustawienie w pozycji pionowej, a nie jedna na drugiej.

Jak przygotować miejsce do przechowywania opon

Istnieje wiele sposobów przechowywania opon. Najbardziej powszechnym i wygodnym sposobem jest przechowywanie ich w garażu. Jeśli nie masz garażu, możesz skorzystać z poniższych wskazówek dotyczących przechowywania opon na podwórku lub na podjeździe.

1) Umieść opony tak, aby nie stykały się ze sobą, ale dotykały podłoża, co zapobiegnie ich stoczeniu się i zgubieniu.

2) Warto również rozważyć ustawienie ich na podwyższonej powierzchni, takiej jak cegły lub bloki, aby nie dotykały ziemi i nie brudziły się.

3) Nie umieszczaj opon zbyt blisko konstrukcji, takich jak domy lub ogrodzenia, ponieważ może to spowodować ich staczanie się podczas deszczu.

4) Upewnij się, że wokół opon jest wystarczająco dużo miejsca, aby mieć do nich łatwy dostęp w razie potrzeby.

Skup samochodów

Chcesz sprzedać swój samochód? Nasz skup aut zajmuje się skupem samochodów każdej marki i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym.

Jeśli chcesz szybko sprzedać swój samochód i otrzymać gotówkę do ręki, skontaktuj się z nami! Dokonamy darmowej wyceny samochodu. Na olgędzimy przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce!

Skup samochodów używanych