SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Skupujemy samochody za gotówkę!

Minimum formalności. Dojeżdżamy do Klienta.

Szybki kontakt:

Czym jest numer VIN i gdzie go znaleźć?

2022-02-18

Czym jest numer VIN i gdzie go znaleźć?

VIn to skrót od Vehicle Identification Number. Jest to niepowtarzalny numer identyfikacyjny naszego samochodu, z którego można wyczytać wiele informacji. Znajdziemy w nim kraj pochodzenia producenta, markę i przeznaczenie samochodu, a nawet rodzaj wyposażenia i rok produkcji.

Numer VIN jest bardzo istotny. Nie tylko pozwala nam się upewnić, że dany samochód jest tym samochodem, który zamierzamy kupić, ale również pozwala prześledzić jego historię. Rozkodowując numer VIN na specjalnych stronach możemy również dowiedzieć się, czy auto faktycznie posiada deklarowane wyposażenie.

Gdzie znaleźć numer VIN?

Numer VIN w samochodzie najczęściej znajdziemy za przednią szybą. Znajduje się w tym miejscu w takich markach samochodów, jak:

 1. Renault
 2. Seat
 3. Mercedes
 4. Volvo
 5. Ford
 6. Rover
 7. Mazda
 8. Dodge
 9. Volskwagen
 10. Porsche
 11. LandRower
 12. Toyota
 13. Peugeot
 14. Jeep
 15. Skoda
 16. Opel
 17. Nissan
 18. BMW
 19. Honda
 20. Saab
 21. Audi
 22. Jaguar
 23. Mitsubishi

Skup samochodów

Chcesz sprzedać swój samochód? Nasz skup aut zajmuje się skupem samochodów każdej marki i w każdym stanie wizualnym oraz technicznym.

Jeśli chcesz szybko sprzedać swój samochód i otrzymać gotówkę do ręki, skontaktuj się z nami! Dokonamy darmowej wyceny samochodu. Na olgędzimy przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce!

Skup samochodów używanych