Skup Aut Świebodzin

Skupujemy samochody za gotówkę!

Minimum formalności. Dojeżdżamy do Klienta.

Szybki kontakt:

Skup samochodów Świebodzin

Szukasz bezpiecznego i sprawdzonego skupu samochodów w Świebodzinie, aby sprzedać swoje auto? Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Dojeżdżamy do Klienta, dlatego nie musisz martwić się transportem samochodu uszkodzonego. Dokonamy oględzin na miejscu, podpiszemy umowę i wypłacimy Ci pieniądze za samochód w gotówce. Dzięki temu bardzo szybko możesz spieniężyć swój samochód i dysponować od razu pieniędzmi.

Wycena samochodu jest całkowicie darmowa. Możesz skontaktować się z nami w wygodny sposób przez komunikatory internetowe takie, jak Facebook Messenger oraz Whatsaap. Możesz również wysłać e-mail lub zadzwonić bezpośrednio na jeden z numerów telefonu.

Nasz auto skup pojazdów stawia przede wszystkim na Twoją wygodę. Dlatego dojedziemy na oględziny we Wskazane przez Ciebie miejsce. Samochód odbierzemy we własnym zakresie, nawet jeśli auto nie jest sprawne. Rozliczamy się gotówkowo na miejscu, abyś od razu mógł dysponować swoimi pieniędzmi.

Skup Aut Świebodzin

Jakie auta skupujemy?

Skupujemy wszystkie samochodu niezależnie od stanu technicznego oraz wizualnego. Dokonujemy darmowej wyceny u Klienta. Nie musisz do nas dojeżdżać!

 • skup aut sprawnych technicznie
 • skup aut uszkodzonych
 • skup auta bez ubezpieczenia i przeglądu
 • skup aut osobowych i dostawczych
 • skup aut powypadkowych
 • skup aut używanych

Skup samochodów za gotówkę!

Proces sprzedaży samochodu jest szybki i bezproblemowy. Po wstępnej wycenie samochodu spotkamy się na oględzinach w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. Jeśli samochód spełni nasze warunki, wtedy od razu podpiszemy umowę, a Ty otrzymasz pieniądze do ręki. Samochód nawet uszkodzony przetransportujemy na własny koszt.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy w ten sposób, aby proces sprzedaży samochodu był dla Ciebie jak najwygodniejszy.

 • wycena samochodu jest całkowicie darmowa
 • dojeżdżamy na wskazane przez Ciebie miejsce
 • szybko finalizujemy transakcję
 • umowę spisujemy na miejscu oględzin
 • od razu wręczamy pieniądze w gotówce

Bezpłatna wycena samochodu

W trzech prostych krokach!

Skontaktuj się z nami

Wyślij nam wiadomość e-mail, na messengerze lub przez whatssap. Podaj informacje:

 1. Marka pojazdu
 2. Rok produkcji pojazdu
 3. Informacja o stanie technicznym (sprawny/uszkodzony)
 4. Miejscowość, w której znajduje się pojazd
 5. Dodaj kilka zdjęć pojazdu z zewnątrz i wewnątrz

500 029 081 / lexuszg@tlen.pl / Messenger / Whatsapp

Odpowiemy na Twoją wiadomość

Tak szybko, jak to możliwe postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość i dokonamy wstępnej wyceny pojazdu. Jeśli będzie ona dla Ciebie satysfakcjonująca, wtedy umówimy się na oględziny we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Oględziny na miejscu

Podczas oględzin potwierdzimy dane wskazane przez Ciebie podczas wyceny. Na miejscu podpiszemy umowę i wypłacimy pieniądze, a następnie na swój koszt zabierzemy pojazd.